Novinky
10.výročie TŠ Tancujúce tigríky

Prehľad čo budeme tancovať na veľkom tanečnom programe 22.6. nájdete v hornej záložke VYSTÚPENIA.

viac
poplatok pri vklade na účet

UPOZORNENIE Od 1.3.2018 pri vklade hotovosti na bankový účet bude vkladateľovi vyrubený poplatok 3 eur, preto odporúčame, aby ste svoje platby prevádzali bezhotovoste. Doteraz sme tento poplatok znášali my, čo sa...

viac

tanečná skupina pre 6-8 ročné dievčatá

 

 

 

 

 

 

 


 

V septembri 2015 sme otvorili pokračovanie tigríkovskej tanečnej zábavy aj pre väčšie deti v novej tanečnej skupine Princess. 6-ročné dievčatá si už v minulej sezóne vyskúšali prvú choreografiu o princeznej Jasmíne z príbehu o Aladinovi a Čarovnej lampe a nielen rozprávka, ale aj ich tanec mal veľký úspech. Na Vianoce sa predstavili s tancami Hula a Gypsy a na 3. Detskom plese vo víľovskom programe. Na jar sa zúčastnili súťaže s egyptským tancom Kleopatra. A v lete nám ukázali ich flamenco s názvom Kocúr v čižmách.

 

Sezónu 2016/2017 rozbehli Princessky vystúpením na tanečnom festivale a neskôr na Tigríkovskom vianočnom programe - oboje v KC Hviezda. Predstavili nový tanec Afro a vejárový tanec na známu pieseň Horou od Zuzany Smatanovej. Na 4. Detský ples pripravili Mickey Mouse - charleston. A sezónu ukončili temperamentným latino tancom.

 

TS Princess spadajú pod aktivity Klubu detí a mládeže TIGRÍKY, o.z.

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright 2012 - 2018 © tancujucetigriky.sk