Novinky
zrušili sme zľavu 10%

Od septembra 2019 sa mení cenník kurzov pre Trenčín. Základná cena kurzu zostáva nemenná vo výške 40eur za 8 lekcií, no zľava 10% pre pokračovanie od 4.kurzu sa ruší. Súrodenecká...

viac

Archív podujatí 2014

Úvod Klub Tigríky Archív podujatí 2014

 

 

krásne Vianoce 2014. Fotografie z vianočných party a odovzdávania darčekov nájdete na našej FB stránke. Všetkým zo srdca ďakujeme za pomoc!

 


 

Prvá z našich malých party je za nami a už sa všetci tešíme na ďalšiu. Aká bude téma a ktorý termín to bude? Všetko zverejníme po Vianociach!

 


 

 

 

 

V sobotu 27.9. sme pre Vás pripravili pohodovú a kľudnú individuálnu prechádzku pre rodiny s deťmi na Brezine. Na 3 rôznych trasách boli rozmiestnené stanovištia s lesnými hrami a tvorením pre deti.

 

Trasy začínali:

- od Domu soc.služieb na Juhu - na Liptovskej ulici, cez Dušovú dolinu až po cestu s červenou značkou,

- od konečnej autobusovej zástavky Saratovská (pri ZŠ Novomeského) a

- od centra mesta alebo z hradu.

Všetky sa stretli na ihrisku na Kiosku, kde boli pripravené medaile a odmeny.

 

Po lesoparku sa pohybovali rodinky samostatne, trasu si vyberali sami, niektorí stihli prejsť aj 2 :) . Niektoré stanovištia boli bez obsluhy, na iných sme pomáhali s aktivitami my a naši skvelí dobrovoľníci. Čo ste mohli vyskúšať: hádanie lesných hádanok, hru pexeso, zostavenie vlastnej lesnej farebnej palety, ale i renováciu škriatkovských dverí, či výrobu víľovských palácov. Skladali sme papierové muchotrávky, pripravovali čajovú víľovskú party, ale aj zoraďovali šišky podľa veľkosti. Čo v lese zostalo - sú nádherné náhrdelníky pre stromy, ktoré rodinky vyrobili a ozdobili nimi stromy na jednej z trás.

 

A prečo sme si to vymysleli?

 

Toto podujatie vzniklo na základe Prieskumu novovznikajúcich potrieb detí, ktorý sme realizovali v júni tohto roku. Pýtali sme sa dospelých čo považujú za nové potreby dnešných detí. Spýtali sme sa i 3-6 ročných tigríkov čo rady robia, čo by chceli, ako vyzerá ich deň. Tieto výsledky sme porovnávali, zhrnuli a vytvorili tak náš Plán aktivít pre celé rodiny na obdobie 2014/2015. Chceme, aby naše aktivity boli pre deti zaujímavé i prospešné.

 

Kúzelná Brezina bola zameraná na:

  • spoločný čas trávený s rodičmi, priateľmi,
  • zážitkový pohyb v prírode,
  • kľud a relax.

Naše ciele sme naplnili, a veríme, že to bolo príjemné poobedie pre všetkých zúčastnených! Tešíme sa na Vás zas nabudúce!

 

tím KDaM TIGRÍKY

 

 

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright 2012 - 2019 © tancujucetigriky.sk