Trenčín

Peťa Sýkorová

 

- zakladateľka tanečnej školy,

- lektorka všetkých vekových kategórií,

- v detstve tancovala rôzne tanečné štýly od folklóru, cez súťažné spoločenské tance, až po scénický tanec.


Je srdcom celých tigríkov a neustále niečo tvorí. Stojí za celým konceptom, aby ste Vy – rodičia– mali ten najlepší zákaznícky servis a aby Vaše deti – mali tie naj-tance, naj-rekvizity, naj-kostýmy, naj-knižku, naj-podujatia a vystúpenia a aj tie naj-lektorky. No stále aj po tých všetkých rokoch, je najviac vďačná a najviac si užíva chvíle strávené s deťmi na parkete. Keď sa navzájom vtiahnu do príbehu tanca a objavujú nové tanečné prvky tým jej typickým nezameniteľným zábavným spôsobom.


 Mirka Rychtárechová

 

- lektorka od r. 2021,

- u nás tancuje s menšími deťmi v doobedných skupinách i s novými škôlkármi v poobedí,

- okrem tanca sa venuje foteniu a osobnostnému rozvoju.

 

Miri je stelesnením rešpektujúceho prístupu k deťom, pochopenia a prívetivosti. Je vnímavá, trpezlivá a precízna. Tigríkovské tance pozná dokonale a pri všetkom, čo robí, myslí hlavne na to, aby boli deti spokojné. Rodičia i kolegyne oceňujú jej zodpovednosť, ochotný prístup a organizačné schopnosti.
 

Evka Sokolová

 

 

- lektorka od r. 2016,

- medzi jej hobby patria korčule, sebarozvoj, tvorenie a koučing,

- jej stredajšie poobedia patria tigríkovským tanečníkom - škôlkárom.

 

Aj v stredu a aj v iné dni je neprestajne v pohybe. Jej nezadržateľná energia nadchne všetkých v jej okolí. Na lekciách je to zjavné na prvý pohľad, keď deťom žiaria šťastné očká a je počuť ich hlasný smiech. Evka miluje deti, zbožňuje objavovať čo sa skrýva v ich dušičkách a vždy sa veľmi teší z každého ich pokroku. 
Copyright 2012 - 2023 © tancujucetigriky.sk