Vystúpenia

 

Program bude nasledovný:

  1. od 15:40 hod. bude možný vstup do Hviezdy.
  2. Od 16:00 hod. máme generálku tanca Darček.
  3. Od 16:10 hod. bude otvorená kinosála, dovtedy len zrkadlová sála, ktorá bude slúžiť ako šatňa pre deti. Vo vestibule bude fungovať šatňa na kabáty.
  4. Od 16:30 hod. štartujeme náš príbeh. Prosím dovtedy sa stihnite usadiť v hľadisku, aby si malí tigríci mohli vychutnať atmosféru a vidieť aj ostatné tance.
  5. Na záver programu máme spoločnú klaňačku detí v podobe spoločného tanca Svieť nám stromček. Maličké deti môže kľudne sprevádzať 1 z rodičov. Prípadne, ak budú mať chuť zapojiť sa i súrodenci, tak toto bude ich chvíľa :)

Organizačné info:

Čo si zobrať so sebou?

Okrem vstupenky a bežných vecí, ktoré máte pre deti vždy so sebou v taške (nápoj, vreckovky a pod.) si prosím nezabudnite kostým, ktorý ste dostali tento týždeň na lekcii. K nemu potrebujete aj topánky pre dieťatko – biele alebo čierne - podľa inštrukcií od Vašej lektorky.

 

Vstupné pre ostatných členov rodiny bude možné uhradiť pri vstupe do vestibulu. Cena vstupného je 3 eur a vyzbierané peniaze budú čiastočne pokrývať náklady spojené s touto akciou (prenájom, osvetlenie, ozvučenie, výzdoba pódia, kostýmy, fotografické služby).

 

Deti vystupujú v poradí uvedenom nižšie. Menšie deti kľudne aj so sprievodom rodiča. Ide predsa o pekný zážitok, načo zbytočný stres! Ideálne bude, keď pred nástupom na pódium, použijete s deťmi toaletu na prízemí alebo na poschodí. Prosím, pripravujte sa v zákulisí vždy o 1 tanec skôr. Vchod je cez zrkadlovú sálu. Tam si deti prevezme lektorka a po dotancovaní Vám ich tam tiež vráti späť. Zoznamy s poradím tancov budú vylepené pri vchode do kinosály, do šatne i do zákulisia, budete si tak môcť kontrolovať, kedy je potrebné sa pripraviť.

 

Tentokrát bude možné zakúpiť malé chutnučké kváskové dobroty a zahnať tak hlad alebo potešiť mlsný jazýček.

 

Predpokladaný záver je okolo 18hod.

 

Kostýmy prosím vráťte lektorke na najbližšej lekcii. Netreba ich prať (len v prípade ak by bolo na nich niečo naozaj urgentné), operiem ich spoločne. Ďakujem.

Z vystúpenia budeme mať opäť fotografie od našej dvornej fotografky misty.foto, tak budú potom stiahnuteľné na našej facebook-ovej stránke.

 

Poradie tancov:

 

Hviezdičky                                       
Puberta
Fijú fijú
Snehuliak + Slušné správanie
Pinguins
Kačičky 
Zajačik + Ide ide slon
Princess1
Bumbovačka + Semafóry
Superhero
Vlci
Vyrástol nám stromček
Diablice
Šmolkovia
Princess2
Darček
Svieť nám stromček
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright 2012 - 2020 © tancujucetigriky.sk