Nápoveda k rezervačnému systému

Tu nájdete návody na obsluhu Vašich rezervovaných lekcií - konkrétne odhlasovania sa z lekcie a prihlasovanie na náhrady cez rezervačný systém.

Vždy pritom musíte byť prihlásení vo Vašom konte.

 

ODHLASOVANIE Z LEKCIE

 

Najskôr si ukážeme 2 spôsoby odhlasovania sa z lekcie z dôvodu neúčasti. Odporúčam používať tento spôsob - kde priamo vo Vašom účte v prvej záložke Rezervácie, jednoducho pri danom dátume, z ktorého sa potrebujete odhlásiť - len zakliknete Zrušiť účasť a potvrdíte.

 

 

 

Druhý spôsob je odhlásiť sa cez Týždenný rozvrh (zobrazuje sa len aktuálny a nasledujúci týždeň):

 

- v hlavnom menu na web stránke si vyberiete Týždenný rozvrh,

    -  následne svoje mesto,

        - vyberiete si svoju skupinu - deň a čas kedy k nám chodievate.

 

             

            - v ďalšej obrazovke kliknete na tm.červené tlačítko Odhlásiť dieťa, ktoré sa nachádza pri mene Vášho dieťatka.

 

 

                    - a vo vyskakovacom okne ďalej potvrdíte zeleným tlačítkom Zrušiť účasť.

 

 

 

 Ak sa však odhlasujete už neskoro a nespĺňate našu požiadavku odhlásiť sa 8 hodín pred začiatkom lekcie, strácate nárok na náhradnú lekciu. Napriek tomu, že náhradu už nebudete mať, aj tak Vás prosíme o odhlásenie, aby sme vedeli, či nás bude v skupine dosť na to, aby sa lekcia uskutočnila. Ďakujeme!

 

 

 

 

 

PRIHLASOVANIE NA NÁHRADNÚ LEKCIU

 

 

Keď ste odhlasovanie z lekcie už niekedy zvládli, tak máte nárok na náhradnú lekciu. Opäť v Môj účet - tentokrát v záložke Náhrady - si nájdete Vašu "vstupenku na náhradu" s dátumom lekcie, za ktorú je náhrada platná a najmä dátum, do kedy si musíte náhradu vyčerpať.

 

 

V tejto obrazovke vidíte tiež voľné termíny s prihliadnutím vekovej kontroly, z ktorých si môžete vyberať. Ak ste si nenašli vhodný termín, je fajn si pozrieť túto obrazovku napr. večer pred želaným absolvovaním náhrady, kedy sa zväčša rodičia odhlasujú. Prehľadnejšie to možno vidíte aj druhou možnou cestou, a to cez Týždenný rozvrh.

 

Aby ste si toto voľné miesto zarezervovali, je potrebné nám o Vašom úmysle dať vedieť prostredníctvom prihlásenia sa na zelené tlačítko Prihlásiť. Následne znovu potvrdiť vyskakovacie okienko zeleným tlačítkom Prihlásiť.

Nepokračujete na jednorázový vstup (toto slúži na platený jednorázový vstup), Vy máte náhradnú lekciu uhradenú z kurzu.

 

A to ešte stále nie je koniec - chceme vraj ešte jedno potvrdenie v druhom vyskakovacom okne :-D

tlačítko Prihlásiť. A je to :)

Copyright 2012 - 2022 © tancujucetigriky.sk