Trenčín - rozvrh

 

Čo nás čaká s covid-19 opatreniami k 24.10.:

Naša tanečná škola môže byť otvorená, no nemôžete k nám prísť :( preto sú zrušené všetky lekcie do konca októbra. Deťom do 3 rokov sme predĺžili platnosť náhrad zatiaľ o 1 týždeň. Starším deťom sme ju predĺžili už 15.10. o 2 týždne (obdobie zatvorenia ich kurzov).

 

Pracujeme zatiaľ na tom, aby sme nahradili náš pripravovaný vianočný galaprogram na vhodnú formu vystúpenia a potešili tak všetky deti a ich rodiny.

Toto obdobie je plné zmien, budeme sa stále snažiť im prispôsobiť a prinášať radosť deťom a zároveň rodičom nekomplikovať život. Napríklad náš nový rezervačný systém sa teraz ukázal ako správna investícia. Vďaka nemu máte v momente prehľad o tom, či sa tancuje alebo nie. Okrem toho Vám poslal automaticky správu do mailu, že sa lekcia zrušila. A urobí to znovu, pokiaľ to tak bude aj ďalší týždeň.

 

 

Čo nás čaká s covid-19 opatreniami k 15.10.:
Všetky skupiny pre deti do 3 rokov, ktoré tancujú s Mirkou, BUDÚ TANCOVAŤ AJ NAĎALEJ. Počet miest v skupinke sa znižuje a deti sú naďalej bez povinnosti mať rúško. Rodičia štandardne s rúškami.
 
Všetky skupiny pre deti staršie ako 3 roky, ktoré tancujú s Hankou a s Peťou, majú od 15.10. PRÁZDNINY a pokračovať v tancovaní budeme od 2.11. s podmienkami, platnými v tom období. Zároveň sme Vám predĺžili dobu vyčerpania náhrad o tieto 2 týždne.
 
Je nám to ľúto a budete nám chýbať :(

 

 

 


 

 

Copyright 2012 - 2020 © tancujucetigriky.sk